Popis ubytování a ceník

Ubytování Lipno nad Vltavou

Chata se nachází na okraji obce Lipno nad Vltavou, v menší chatové osadě. Stojí na soukromém, oploceném pozemku, který je zatravněný. V chatě je k dispozici kuchyňka, obývací pokoj s jídelním koutem, koupelna s toaletou. V podkroví jsou dvě ložnice. Před vchodem do chaty je venkovní posezení pod zahradním altánem. Na zahradě je k dispozici ohniště s lavičkami, zahradní gril a kulatý bazén.

Ubytování

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 5 osob.

Ložnice a pokoje: Maximálně 5 lůžek + 1 dětská cestovní postýlka – nutno nahlásit při rezervaci termínu (příplatek 250 Kč jednorázově).

Podkrovní ložnice je vybavena 3 lůžky (2 vedle sebe, 1 v opticky oddělené části ložnice).

Obytný prostor v přízemí (pokoj) je vybaven rozkládací sofa pro 2 osoby.

Sociální zařízení: Koupelna s WC, sprchovací kout, umyvadlo, zrcadlo, věšáky, pitná voda T+S.

Vytápění: Vytápění na tuhá paliva (dřevo, nebo elektrický přímotop).

Doprava, parkování: Možnost příjezdu automobilem k chatě (2. parkoviště přímo u objektu) vlakem (cca 800m od chaty), nebo autobusem.

Stravování

Vlastní v plně vybavené kuchyni: kuchyňská linka (přívod a odtok vody je jen v koupelně), indukční dvou – plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a rychlovarná konvice.

Nejbližší prodejna potravin – cca 600m.

Nejbližší restaurant cca 500m.

Vybavení chaty

Hi – fi věž s audio vstupem (možnost připojit mp3 player, tablet, nebo mob. telefon s muzikou přez sluchátkový výstup).

Zahradní letní rozkládací altán a zahradní gril.

Kulatý bazén o průměru cca 3,5m (neručíme za 100% čistotu vody, ale vždy se snažíme, aby byla voda co nejčistější).

SAT TV vč. českých programů.

Nově pro rok 2022 WIFI připojení k internetu 🙂

Výlety, atrakce, zábava

Hopsarium Lipno: Hopsarium Lipno je umístěné v budově Aquaworldu v Lipně nad Vltavou. Otevřeno je celoročně, otevírací doba je v sezóně od 10 do 19 hodin. Hopsarium je určeno pro hraní dětí i s jejich rodiči. Hlavní část vybavení tvoří prolézací věž přes dvě podlaží s překážkami, střílecími děly a fontánou na pěnové míčky, dvojskluzavkou, míčkovým bazénkem. Součástí prolézací věže je i trampolína. Z věže se dá přímo sklouznout na nafukovačku – klokanici Sáru. Ta má zavírací kapsu, kam se schová spoustu dětí. Samostatně je umístěn batolecí koutek s míčkovým bazénkem, houpačkou, stavebnicí z kostek.

Venkovní část, která je otevřena vždy za hezkého počasí, obshauje skluzavku na nafukovacích kruzích a dráhu pro šlapací auta. Auta mají nosnost až 150 kg a mohou nést přídavnou sedačku pro malé děti, které samy jezdit ještě neumí.

Atrakce jsou vyrobeny na míru pro Hopsarium Lipno, jsou certifikovány a pravidelně kontrolovány, splňují přísné německé požadavky na tento typ vybavení.

Součástí Hopsária Lipno je malé bistro s občerstvením, nápoji, nanuky, ale nabídneme Vám i čerstvě pečenou pizzu.

https://www.stezkakorunamistromu.cz

Stezka korunami stromů: Za maximálního stoupání 2 – 6 % se návštěvníci dostanou až do 40 metrové výšky. 675 metrů dlouhou dřevěnou stezku zakončenou 40 metrů vysokou vyhlídkovou věží je možné navštívit každý den. Dobrodružnou a přesto bezpečnou cestu po lávce zajišťuje konstrukce z masivního klíženého dřeva a 75 dřevěných podpěrných sloupů. Dřevěné zábradlí a transparentní postranní síť jsou zárukou dokonalé bezpečnosti a výhledu. Konstrukce se harmonicky prolíná s okolní přírodou.

Stezka je v celé své délce bezbariérová a je přizpůsobena jízdě jak s kočárky, tak i pro vozíčkáře. Tato stavba je jedinečným doplněním střediska Activ Park Lipno a uceluje nabídku sportovních, výchovných a zábavných aktivit na Lipně.

Součástí stezky jsou naučné didaktické prvky, které obohatí a rozšíří znalosti v oblasti přírody, její ochrany a funkce lesa. Nejen pro malé návštěvníky, ale i pro ty, kteří zůstali stále mladí, a neopustila je chuť po dobrodružství, jsou určeny tři zážitkové stanice s lanovými prvky. Jsou umístěny ve výšce 24 metrů.

Unikátní je 52 metrů dlouhý tobogán s převýšením 24 metrů. O bezpečnost jezdců se postarají speciální podložky, které pomáhají upravit a případně i zredukovat rychlost. Tobogán lze využít i opakovaně. Návštěvníci mohou vystoupat po točitém schodišti, aniž by museli procházet opět celou stezku.

https://www.kralovstvilesa.cz

Oáza na Šumavě je zasvěcena hrám, dovádění a zdokonalování pohybových schopností. Bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí.

Můžete se zabydlet v bludišti loupežníka Godoše mezi mladými stromky. Ztratit se v mraveništi. Anebo na obří lesní trampolíně vyskočit až k větvoví vzrostlých stromů.

Podmínky ubytování:

Při rezervaci termínu ubytování vybíráme 75% zálohu z celkové ceny ubytování. Tu je potřeba uhradit do 5. dnů od datumu rezervace, jinak je termín nabídnut dalšímu zájemci.

Záloha ve výši 75% je v případě nenastoupení na ubytování v domluveném datu nevratná. Rádi s Vámi ale domluvíme náhradní termín.

Doplatek za ubytování ve výši 25% vybíráme v den nástupu na ubytování.

V den nastoupení na ubytování vybíráme také vratnou zálohu na ubytování ve výši 2000,- Kč na poškození majetku.